POREJESTROWE
DOŚWIADCZALNICTWO
ODMIANOWE
I REKOMENDACJA
ODMIANWydarzenia

Członkowie Kujawsko-Pomorskiego Zespołu PDO stojący na schodach na tle biurowca Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie.

25 stycznia 2023 r.

W dniu 25 stycznia 2023 roku w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie odbyło się siódme posiedzenie Kujawsko-Pomorskiego Zespołu PDO.

Czytaj dalej
Stoisko SDOO w Chrząstowie

29 sierpnia 2022 r.

W dniu 29 sierpnia 2022 roku odbyły się powiatowo-gminne dożynki w Sucharach. Święto plonów, połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych dobyło się w Sucharach.

Czytaj dalej
Pani Urszula Braun-Młodecka, pracownicy COBORU i SDOO Chrząstowo na sali wykładowej

29 sierpnia 2022 r.

W dniu 11 sierpnia 2022 roku w SDOO w Chrząstowie gościliśmy Panią Urszulę Braun-Młodecką, pełniącą funkcję Technical Expert Fruit and Ornamental Species w Community Plant Variety Office (CPVO) wraz z przedstawicielami pracowni OWT COBORU

Czytaj dalej
Rolnicy na kolekcji odmian w SDOO w Chrząstowie.

3 lipca 2022 r.

W dniu 3 lipca 2022 roku na terenie Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie odbył się Dzień Pola. Tradycyjnie już, jest to impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Rolno-Przemysłowym AGRO-TECH w Minikowie.

Czytaj dalej


Na stronach centrali COBORU

Ważne odnośniki

PRODUKT POLSKI Polski bazarek Tu możesz się spisać, GUS | Powszechny Spis Rolny Ogólnopolski amatorski konkurs filmowy pt. świat się kręci